پایگاه دانش

پایگاه دانش دبیرستان شهید فهمیده 2 تبریز

آغاز پایانی دلچسب برای سال تحصیلی 99-98

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت همگی اولیاء محترم، دانش آموزان عزیز و مجموعه کادر آموزشی گرامی و معلمین دلسوز دبیرستان دوره اول شهید فهمیده دو تبریز، می رویم که به روزهای پایانی سال تحصیلی جاری نزدیک شویم. سالی که با حضور گرم و صمیمی تمامی دانش آموزان، معلمین و اولیاء محترم آغاز شد و به واسطه تلاش های گسترده دانش آموزان و پرسنل آموزشی دبیرستان و همراهی اولیاء محترم در طول ترم اول با بهترین کارکرد ممکن از طرف مجموعه مدیریت، معاونت و معلمین محترم اجرا گردید.


کلاس های پرشور دانش آموزان در طول هفته و فوق برنامه پنجشنبه ها در امتداد تکمیل و پر بازده کردن توان علمی دانش آموزان محیطی پر از نشاط و صمیمیت را برای دبیرستان پر افتخار شهید فهمیده دو را رقم زد.

 
آنچه همه شاهد آن بودیم، پدید آمدن همه گیری ویروس منحوس کرونا در سراسر دنیا و به تبع آن تعطیلی فراگیر تمامی ادارات و کسب و کارها و مدارس و موسسات آموزشی اجتناب ناپذیر می بود که در غیر این صورت شاهد تبعات منفی و زیانباری در کشور می شدیم.


دبیرستان فهمیده دو تبریز همزمان با تعطیلی مدارس، با بذل توجه مدیریت جوان و کاردان خود جناب آقای حسن مهدوی و نیز با همکاری کم سابقه و جهادی کادر لایق و با تجربه خود طی برگزاری جلسات متعدد و مستمر و ایجاد کار گروه های تولید محتوای مجازی، اقدام به راه اندازی کانال های تخصصی تمام دروس و شبکه های مجازی داخلی و افزودن دانش آموزان کلاس ها از این طریق و اجرای کلاس های مجازی توسط معلمین با تجربه و مسلط خود به دنیای دیجیتال، نمود.
آنچه که همگی شاهد آن بودیم، پیشی گرفتن مجموعه آموزشی دبیرستان شهید فهمیده دو تبریز از اکثریت دبیرستان ها بود. حاصل این تلاش جمعی کادر آموزشی و دانش آموزان و در نهایت همراهی اولیاء محترم برگزاری با کیفیت و مثال زدنی کلاس های مجازی آنلاین در کانال های آموزشی و امتحانات ترم دو به صورت برخط و حضور فعال در سامانه " شاد " آموزش و پرورش بود.   

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

ارتباط با ما

دبیرستان دوره اول  پسرانه دولتی شهید فهمیده دو ناحیه  یک تبریز

آدرس : خیابان امام خمینی ، ایستگاه  تپلی باغ روبروی کوی سیزده آبان، جنب  مسجد غریبلر

تلفن :   33371173-041