امکانات فیزیکی

امکانات و تجهیزات فیزیکی

دبیرستان دوره اول پسرانه دولتی شهید فهمیده دو تبریز

امکانات های ورزشی

دبیرستان دولتی پسرانه شهید فهمیده دو تبریز با دارا بودن زمین های فوتسال استاندارد  و زمین والیبال و بسکتبال و نیز سالن تنیس روی میز زنگ های ورزش مفرحی را برای نوجوانان این مدرسه فراهم می نماید. وجود آبخوری های استاندارد و سرویس های بهداشتی تمیز، همگی متناسب با تعداد دانش آموزان لحاظ گردیده است. 

فعالیت های پرورشی

از آنجائيكه نماز اول وقت آن  هم به صورت جماعت فضيلت بسيار زيادي دارد اولیا مدرسه درصدد آن برآمدند كه از همان روز اول ، نماز جماعت در مسجد هم جوار مدرسه برگزار گردد كه در اين بين استقبال خوب دانش آموزان باعث شد كه مسئولين دانش آموزاني را كه در نماز شركت داشتند مورد تشویق قرار دهند.

تجهیزات آزمایشگاهی

 در آزمایشگاه فرآیند یاددهی و یادگیری به طور همزمان اتفاق می ‌افتد، لذا لازم است تا توجه ویژه‌ای به فضا، دکوراسیون، مهندسی ساختمان و شیوه چینش سکوها و میزهای کار آزمایشگاهی نمود. بر این اساس دبیرستان شهید فهمیده دو تبریز از بروز ترین تجهیزات آزمایشگاهی در کنار مجرب ترین اساتید تبریز بهره می برد.

کلاس های هوشمند

دبیرستان دولتی شهید فهمیده دو تبریز با رویکرد ترکیب فناوری و خدمات اقدام به توسعه ی بخش های مختلفی نموده است. سیستمی جامع برای برقراری ارتباط دائم ، سریع و آسان بین اولیاء ، همکاران و حتی دانش آموزان می باشد این سیستم بر اساس قوانین حاکم بر مدرسه و نیز نیاز های یک مرکز آموزشی طرح ریزی گردیده است

ارتباط با ما

دبیرستان دوره اول  پسرانه دولتی شهید فهمیده دو ناحیه  یک تبریز

آدرس : خیابان امام خمینی ، ایستگاه  تپلی باغ روبروی کوی سیزده آبان، جنب  مسجد غریبلر

تلفن :   33371173-041